فیس براش چرخشی یا لرزشی بخرم؟ مقایسه ویژگی ها

0 664
  • تفاوت فیس براش چرخشی و لرزشی : یکی از وسایلی که این روزها برای شستشوی صورت مورد توجه قرار گرفته فیس براش هست که مدلهای مختلفی در بازار موجود میباشد که میخواهیم در این مطلب برای انتخاب و نحوه خرید اونها به شما کمک کنیم تا یک انتخاب درست و اصولی داشته باشید. پس با ما همراه باشید تا راهنمای خرید فیس براش رو براتون قرار بدم.

چرا باید از فیس براش استفاده کنیم؟

اگر شما هم از مواد آرایشی به صورت روزانه استفاده میکنید شتشوی صورت با آب و صابون شاید نتونه چربی ها و مواد آرایشی رو به خوبی از روی پوست شما پاک کنه چون این مواد و تا عمق منافذ پوست نفوذ میکند و به همین دلیل هم شستشو با آب و صابون و یا هر شوینده دیگر شاید به صورت کامل این مواد رو از بین نبره

خب پس باید از چه راهی استفاده کنیم؟

یکی از بهترین روش ها استفاده از فیس براش می باشد، فیس براش دستگاهی برقی است که به دو شکل باطری خور و شارژی در بازار موجود است. نوع شارژی آن امروزه طرفداران بسیار زیادی دارد. امروزه فیس براشهای سیلیکونی شارژی محبوبیت ویژه‌ای بین افراد و بخصوص خانمها و قشر جوان دارند. که بعد از شستشو می‌توان روی پوست به مدت چند دقیقه آن را حرکت داده و با استفاده از ویبره آن پوست را ماساژ داد.

فیس براش چرخشی یا لرزشی؟
فیس براش چرخشی یا لرزشی؟
مطالبی که باید بخوانید

این دستگاه با استفاده از انواع براش های نرم و لطیف با تار موهای بسیار نازک و حرکت یکنواخت بر روی سطح پوست به عمق منافذ نفوذ پیدا کرده و پوست رو از هر گونه آلودگی، چربی، مواد آرایشی و پوست مرده پاک میکند. راستی حرکت لرزشی یا چرخشی این براش ها روی پوست شما موجب افزایش گردش خون و جلوگیری از پیری زودرس می شود.

نکته جالب : شما میتوانید با استفاده از فیس براش پوستی 6 الی 10 برابر تمیز تر از زمانی داشته باشید که از آب و صابون برای شستشو استفاده میکند.

فیس براش چرخشی یا لرزشی کدام را بخرم؟

فیس براش هم در دو نوع چرخشی و لرزشی وارد بازار شده که انتخاب کردن بین این مدلها بستگی به سلیقه و کاربرد شما داره که در ادامه به بررسی تفاوت فیس براش چرخشی و لرزشی می پردازیم.

ویژگی های فیس براش چرخشی

همانطور که از نام این مدل مشخص است براش های این دستگاه به شکل دورانی میچرخند و تارهای نازک اون به صورت کاملا یکنواخت سطح پوست و منافذ پوست را پاکسازی میکنند. توجه داشته باشید که در موقع استفاده از این براش هیچوقت براش را بیش از حد بر روی پوست خود فشار ندهید.

نکته مهم در خرید فیس براش چرخشی : یکی از نکاتی که شما هنگام خرید باید دقت کنید وجود تنوع برس ها در این نود از براش ها می باشد و براش هایی که با نوع پوست شما متناسب باشد را انتخاب کنید. بهترین ترکیب براش میتواند یک براش بسیار نرم برای پوست های حساس، یک براش متوسط برای پوست های چرب و یک براش زبرتر برای لایه برداری باشد.

یکی از نکاتی که شرکت های سازنده این نو فیس براش ها تاکید میکنند تعویض هر 3 ماه یکباره برس ها می باشد که میتونید با درست ضدعفونی کردن اونها این زمان رو طولانی کنید.

خرید فیس براش چرخشی
خرید فیس براش چرخشی

ویژگی های فیس براش لرزشی (سونیک):

این نوع از براش ها از اولتراسونیک (لرزش) برای تمیز کردن سطح پوست و منافذ استفاده میکنند، در این مدل دستگاه ثابت است و موهای ریز موجود در روی دستگاه لزره دارند که با حرکت دادن آن روی صورت عمل تمیز کاری انجام خواهد شد. جالب است بدانید که این دستگاه ها در ثانیه حدود 300 لرزه بر روی موهای خود ایجاد میکنند و همین موجب تمیز شدن پسوت شما خواهد شد.

مناسب برای پوست های حساس : این نوع براش فیس ها برای کسانی که پوست حساس دارند بسیار مناسب می باشد.

خرید فیس براش لرزشی
خرید فیس براش لرزشی

نتیجه گیری و خرید فیس براش

فیس براش چرخشی یا لرزشی بخرم؟ باید گفت که هر دو مدل از فیس براش ها برای تمیز کردن پوست به شما کمک بسایر زیادی میکنند و باعث باز شدن منافذ پوست خواهد شد ولی کارکرد و ویژگی ها هرکدام متفاوت است و در عملکرد تاثیر چندانی نخواهد داشت و میتوانید به راحتی یکی از مدل ها رو خریداری کنید. تنها تفاوت در لوازم جانبی، شارژر و سلیقه شما دارد.

یکی از نکات منفی فیس براش چرخشی شل کردن پوست شما به مرور است و همچنین اگر پوست حساس دارید خرید چرخشی رو توصیه نمیکنم.

چطور باید از فیس براش استفاده کنم