مهمترین نکات در خرید و انتخاب کفش زنانه باید بدانید

0 211

نحوه خرید و انتخاب کفش زنانه مناسب : شما هم در انتخاب کفش دچار مشکل هستید و ویژگی های اصلی انتخاب یک کفش خوب رو نمیدونید؟ خرید کفش همیشه از جمله مواردی است که شما را با چالش مواجه می‌کند. مخصوصاً انتخاب کفش زنانه برای بسیاری دشوار است. برخی خانم‌ها دوست دارند کفش پاشنه بلند بپوشند، اما در نهایت برای راحتی مجبورند کفش‌هایی صاف و تخت بخرند. در این مطلب قصد داریم به انتخاب کفش زنانه، انتخاب کفش زنانه مناسب و انواع کفش زنانه بپردازیم.

خرید کفش برای خانم‌ها یکی از چالش برانگیزترین انتخاب‌ها بوده و همیشه آنها را درگیر مشکلاتی کرده است. خانم‌ها علاقمندند که با استایل و تیپ‌های متفاوت و با لباسهایشان کفشهایی متفاوت بپوشند. به همین خاطر هم همیشه جاکفشی‌هایشان پر است از کفش‌هایی رنگارنگ و متفاوت. اگر شما هم انتخاب کفش زنانه مناسب یکی از دغدغه‌هایتان است، با ما همراه باشید.

برای انتخاب کفش زنانه چه نکاتی را باید مد نظر قرار داد؟

میتونیم معیارهای مختلفی برای انتخاب کفش دخرانه و زنانه در نظر بگیریم که نوع کاربرد، رنگ و پاشنه دار یا بدون پاشنه دار بودن می باشد اگر خاطرتون باشه در مططلب جداگانه به معیارهای اصلی انتخاب کفش پرداختیم ولی در ادامه مشخصا کفش دخترانه و زنانه را مورد بررسی قرار میدیم.

انتخاب کفش زنانه مناسب با محیط:

یکی از نکاتی که هنگام خرید و انتخاب کفشتان باید به آن توجه کنید، محیطی است که قصد دارید آن کفش را بپوشید. قطعاً محیط اداری، جشن و مراسم، دوستانه، ورزشی… هر یک کفش‌هایی خاص همان محیط می‌طلبد.

ما در محل کار به کفشی راحت و رسمی نیاز داریم چون مدت زیادی رو کفش در پای ما هست و حتما باید سلامت و راحتی اون رو در نظر بگیریم، جالب است بدانید که طبق اصل شیک پوشی نباید در محل کار از کفشهای فانتزی و صندل استفاده کرد. کفش های کاج زنانه یکی از بهتیرن گزینه ها بریا محل کار میتونه باشه و یا کفش های چچرم طبیعی با کف طبی.

برای عروسی و مراسم ها سعی کنید کفش با پاشنه خیلی بلند انتخاب نکنید چون شما را دچار مشکل های زیادی خواهد کرد.

انتخاب کفش زنانه مناسب محل کار
انتخاب کفش زنانه مناسب محل کار

انتخاب رنگ کفش:

در انتخاب کفش زنانه مناسب و شیک رنگ بسیار مهم است، رنگ کفش بی شک ارتباط مستقیمی با رنگ لباستان دارد. در صورتی که لباستان ساده و رنگی است، کفش مشکی یکی از گزینه‌هایی است که می‌توانید به آن فکر کنید. برای لباسهای روشن کفش کرم و رنگ بدن و یا رنگی خنثی مناسب است. اگر لباستان طرح دار است و رنگی، می‌توانید هر رنگ کفشی متناسب با رنگ لباس بپوشید.

در صورتی که لباستان بسیار ساده و مشکی است، برای زیباتر شدن تیپو استایلتان کفشی قرمز بپوشید. بهتر است رنگ کفش با رنگ لباس دقیقاً همرنگ نباشد. مثلا اگر رنگ لباستان زرد است، تناژ دیگری از زرد را برای کفش انتخاب کنید.

انتخاب کفش پاشنه دار:

کفش پاشنه‌دار در بین انواع کفش زنانه یکی از آن مواردی است که همیشه برای خانم‌ها جذاب بوده است. کفش‌های پاشنه بلند باعث بلندتر دیده شدن قد می‌شوند و گزینه مناسبی برای جشن‌ها هستند. اما برای خرید مواظب باشید از برند خوبی بخرید تا به پایتان آسیب وارد نشود. اگر دوست ندارید پاشنه کفشتان زیاد بلند باشد، می‌توانید کفشی پاشنه کوتاه بخرید. کفش‌های پاشنه کوتاه برای محیط کاری و اداری نیز بسیار مناسبند.

نکاتی مهم برای انتخاب کفش زنانه